Спортсмени з Херсонщини вибороли срібну та бронзову медалі на Чемпіонаті України

15 квітня 2024 18:50
287

На Чемпіонаті України з вільної боротьби, що проходив у місті Звягелі Житомирської області, спортсмени з Херсонщини вибороли срібну та бронзову медалі.

Про це повідомили в Херсонській ОВА.

У дописі йдеться, що Владислав Яцковський здобув II місце у ваговій категорії до 61 кілограм.

Таїсія Гега посіла третє місце серед юніорок у ваговій категорії до 76 кілограмів.

• Таїсія Гега здобула «срібло» на Чемпіонаті України з вільної боротьби, який проходив у Луцьку
  • У Хмельницькому на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат присвяченому Дню ЗСУ, у ваговій категорії до 59 кг спортсмен із Херсонщини Олександр Баіров посів перше місце.