Чемпіоном України з вільної боротьби став спортсмен із Херсона

17 червня 2024 19:22
188

В Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. На змаганнях Херсонщину представили 5 спортсменів, один з яких став Чемпіоном України.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У ваговій категорії до 65 кілограмів Чемпіоном України став Ерік Арушанян. В категорії до 79 кілограмів 5 місце зайняв Алім Мєсувєтов.

7 місце зайняли Владислав Яцковський (61 кілограм) та Надір Мусаєв (70 кілограмів), а 8 місце Мусаєв Емір (74 кілограми).

• На змаганнях з кіокушин БуДо карате, що проходило в Німеччині вихованці Херсонської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу, уродженці Нової Каховки здобули призові місця.
  • Сьомий Чемпіонат Європи з кіокушин БуДо карате у розділах куміте і ката відбувся у Туреччині. Спортсмени з Херсона та області за підсумками участі у змаганнях отримали 13 медалей.