Спортсмен херсонського центру здобув “срібло” на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Vgoru
17 липня 2023 10:07
487

На чемпіонаті світу з легкої атлетики спортсмен херсонського центру "Інваспорт" Іван Тетюхін здобув срібну медаль 16 липня.

Про це повідомили на сторінці херсонського центру "Інваспорт".

Змагання проходять у Парижі з 9 по 17 липня. Вихованець ДЮСШ Іван Тетюхін на дистанції 100 метрів прийшов другим.

Нагадаємо, вихованець Херсонської ДЮСШ №6 Владислав Микитась здобув бронзу на III Європейських іграх із таїландського боксу Муей Тай. Вони проходили в Польщі.

Спортсменка з Бериславщини Ілона Прокопевнюк посіла перше місце в рейтинговому турнірі зі спортивної боротьби. Ілона виборола золото у вазі до 62 кілограм.