Підтримати нас

Сирійське загострення. Туреччина і Росія збільшують свої військові контингенти

Автор статті
28 грудня 2020 13:00
881
Поширити:

У Сирію для стабілізації обстановки прибули підрозділи військової поліції Росії. Водночас Туреччина направила в країну не менше 45 вантажівок, які перевозили військових та матеріально-технічні засоби. Повідомляється, що нестабільна обстановка спостерігається в районі Айн-Ісса, де ведуться обстріли.

«Раніше на переговорах з турецькою стороною було досягнуто домовленостей про розміщення спільних російсько-сирійських постів», – заявив заступник керівника російського центру з примирення ворогуючих сторін в Сирії В’ячеслав Ситник,.

Сирійський центр моніторингу прав людини (SOHR) вказує, що Туреччина продовжує направляти більше військових у північно-східну Сирію. Кількість турецьких військових, які увійшли в зони деескалації з моменту набуття чинності нового режиму припинення вогню, зросла до 7745, крім сотень нових військовослужбовців.

Всупереч Сочинській угоді з початку 2020 року почастішали атаки сирійських військ опозиції, із застосуванням артилерії та російської авіації. Після ударів на початку лютого, в результаті чого загинуло кілька турецьких військовослужбовців, президент Туреччини попередив, що не спиратиметься на умови угоди, а діятиме за ситуацією.

За даними ООН, в результаті сирійського загострення з початку року змушені мігрувати понад 950 тисяч осіб.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ