Підтримати нас

Розбомбили одну з найбільших лікарень Алеппо

01 жовтня 2016 13:22
169
Поширити:

Щонайменше дві бочкові бомби влучили в суботу, 1 жовтня, у лікарню в підконтрольній повстанцям східній частині сирійського міста Алеппо.

Авіаційні снаряди влучили у лікарню М10, яка є однією з найбільших в Алеппо, повідомили у Сирійсько-американському медичному товаристві, яке займається підтримкою цього медичного закладу.

"Дві бочкові бомби влучили у лікарню М10. Також є повідомлення про використання касетних бомб", - заявив представник медичного товариства Адхам Сахлул, слова якого наводить агентство AFP.

Внаслідок бомбардувань російською і сирійською авіацією протягом п'ятниці, 30 вересня, загинули щонайменше 20 осіб. За повідомленням державних ЗМІ Сирії, здійснені повстанцями обстріли контрольованих урядовими військами районів теж призвели до загибелі близько 20 людей.

Російська авіація продовжує у суботу, 1 жовтня, завдавати інтенсивних ударів по позиціях повстанців в Алеппо та на околицях міста.

Нагадаємо, кілька днів тому, 28 вересня, під час бомбардування контрольованої повстанцями східної частини сирійського міста Алеппо частина ракет була випущена по двох лікарнях, однією з яких була М10, в результаті чого загинуло двоє хворих, а робота медичних закладів була вимушено призупинена.

У той же день, 28 вересня, державний секретар США Джон Керрі заявив, що США припинять співпрацю з Росією, якщо наступ в Алеппо триватиме.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів