Призові місця на чемпіонаті Європи з настільного тенісу здобула спортсменка з Херсонщини

19 жовтня 2024 16:50
64

У грецькому місті Лутракі триває чемпіонат Європи з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням слуху у віковій категорії до 18 років. У цих змаганнях бере участь вихованка ДЮСШ для інвалідів Катерина Татусь з Херсонської області.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У дописі йдеться, що Катерина здобула золоту медаль у жіночій парі, виступаючи разом із Катериною Демковець, яка до повномасштабного вторгнення представляла Херсонську область, а тепер виступає за Київ.

Також Катерина Татусь виборола бронзу у змішаній парі разом зі спортсменом з Полтавщини.

• Вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 брали участь на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Вони вибороли 19 медалей.
  • Вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 Херсонської міської ради здобули 12 нагород у різних вікових і вагових категоріях на змаганнях Відкритого Кубку Оокамі-кан з кіокушин карате в Одесі.
  • У Кривому Розі на Відкритому чемпіонаті з кіокушин БуДо карате «Козак Ріг» спортсмен із Херсонщини Максим Каспривский виборов першість.