Підтримати нас

"Померлих тримають у скриньках біля ліжка", - 5 фактів про побут американців

04 липня 2017 07:00
255
Поширити:

5 фактів про побут американців з голлівудських фільмів, які виявилися правдою.

Підбірку пропонує українка Марія Соломатова у своєму блозі.

1. Культ спорту

Сюжети багатьох молодіжних фільмів побудовані на тому, що школяр прагне досягти супер-успіхів у спорті. Це дійсно досить масове явище серед підлітків. Вони готові прикладати максимум зусиль для того, щоб підготуватися до змагань і перемогти. Дуже багато звикають до режиму, як у професійних спортсменів, ще в школі. Причина в тому, що для багатьох дітей спорт — це шанс потрапити в хороший коледж і отримати стипендію.

2. Школярі їздять на власних автомобілях

Водійські права є практично у будь-якого школяра старше 16 років. На сильно стару машину підліток може заробити за пару місяців. Тому особисті автомобілі дійсно є майже у всіх. Біля американських шкіл парковок навіть більше, ніж у торгових центрів.

3. Рідня на камінній полиці

Можна згадати з десяток фільмів, герої яких зберігають в будинку урну з прахом покійного родича, - як правило, на камінній полиці. Нерідко за сюжетом цей прах розсипають. Урни в будинках - справді поширене явище.

"Одна дівчина, яка працює прибиральницею в приватних будинках, розповідала, що, коли вона прийшла в перший раз в один з будинків, господар попросив її не чіпати дерев'яну скриньку на столику біля ліжка в спальні. На шухлядці була фотографія літньої жінки, її ім'я і дві дати. Ось так от дивишся на цей приліжковий столик і думаєш: чи то це пил накопичилася, то чи бабусю розсипали", - ділилася зі мною вона", - пише Марія Соломатова.

4. Будинок на колесах

Часто в американських фільмах зображені власники трейлерів, які можуть відправитися, куди завгодно, і при цьому не турбуватися про бронювання готелю. За словами українки, часто американці у трейлерах можуть не тільки подорожувати під час відпустки, а й жити. Наприклад, у трейлерному парку, і навіть без коліс.

5 фактів про побут американців з голлівудських фільмів

5. Голлівудська посмішка

Немає нічого дивного в тому, що у акторів ідеальні зуби, все-таки турбота про зовнішність - це для них один із професійних обов'язків. Але мати рівні білі зуби в Америці - справа принципу не тільки для зірок екрану, але і для практично кожного американця. У магазинах є цілі асортименти для відбілювання зубів. На одну звичайну пасту в кожному магазині доводиться три відбілюючих.

5 фактів про побут американців з голлівудських фільмів

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ