"Підступний мер Генічеська!": Соцмережі вигадали дотепне пояснення відсутності туристів у Криму

У мережі іронічно пояснили відсутність туристів у Криму діяльністю мера Генічеська (Херсонська область) Олександра Тулупова, який став популярним після запуску Росією фейку про нібито його звернення до президента РФ Володимира Путіна. Про це написав у своєму Facebook український блогер, який пише під ніком Alex N Alex Noyt, передають Патріоти України.

"У тому, що Крим порожній — винен мер Генічеська!", — з сарказмом заявив блогер. "Він, зараза, запустив до себе з Харкова "Інтерсіті", а тепер домовився за другий з Києва! Сотні тисяч українських туристів "їдуть" у благословенний Крим (за словами Гобліна), довірливо сідають в поїзд, і нічого не підозрюючи виходять в Генічеську, згідно підступному плану мера! Думаючи, що приїхали в Крим — витрачають гроші, позбавляючи Гобліна законного бабла! Це шож діється?" — картинно обурюється користувач Facebook.

"Там би ще Арабатку в порядок привести, і на*** той Крим в плані моря", "Краще в Бердянськ. У Генічеську дуже море неглибоке", "Чудовий стьоб", — коментують запис інші користувачі Facebook. Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Генічеськ Херсонської області з Києва найближчим часом може бути запущений поїзд "Інтерсіті".

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також