Підтримати нас

Павло Розенко: Субсидії для 5,5 млн. родин з 1 травня мають бути переоформлені без додаткових звернень

Vgoru
12 травня 2016 06:00
540
Поширити:

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час селекторної наради за участю голів обласних, Київської міської держадміністрацій, голів обласних рад та міських голів міст обласних центрів наголосив, що для 5,5 мільйонів українських родин, які вже оформили субсидії, з 1 травня переоформлення субсидій має відбутися автоматично, без жодних додаткових звернень.

Про це повідомляє єдиний веб-портал органів виконавчої влади “Урядовий портал”.

«5,5 мільйонів сімей вже отримали право на субсидії. Для них переоформлення субсидій з 1 травня має відбутися в автоматичному режимі. Цим 5, 5 млн. родин вже не треба нікуди ходити, заповнювати жодних документів. Це мають зробити в автоматичному режимі управління соцзахисту відповідних місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, – сказав Павло Розенко. – За рік всі механізми відпрацьовані. Тому переоформлення має відбутися без жодних затримок».

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що за попередніми розрахунками, додатково до управлінь  соцзахисту можуть звернутися близько 2,5 млн. українських родин. «Для цієї категорії громадян, які звертатимуться за субсидією вперше, прийом заяв потрібно організувати вже зараз, щоб потім перед опалювальним сезоном не створювати ажіотажу. Тому глави адміністрацій повинні це донести до людей», – наголосив Павло Розенко, звертаючись до керівників місцевих органів влади.

«Позавчора Мінсоцполітики передало в області необхідне інформаційне і програмне забезпечення для перерахунку субсидій вже за новими нормативами. Всі механізми для оперативного оформлення і переоформлення субсидій на місцях є», – підкреслив він.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Уряд додатково передбачив у Держбюджеті 5, 3 млрд. гривень на субсидії. «Тобто більше 40 мільярдів ресурсу. Цього цілком достатньо для того, щоб спокійно пройти опалювальний сезон», – запевнив він.

Павло Розенко також повідомив, що середній розмір субсидії в минулий опалювальний сезон склав близько 1200 гривень.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів