Підтримати нас

Олександр Прокудін: Поліція Херсонщини жорстко реагуватиме на всі порушення карантинних обмежень

04 квітня 2020 06:14
611
Поширити:

Згідно постанови Кабінету Міністрів України з 6 квітня по всій території нашої держави вводяться нові обмеження, які посилять карантинні заходи.

Звертаємо вашу увагу, що вже з понеділка, 6 квітня, згідно з прийнятими змінами, на території Херсонської області і до кінця карантину діятиме заборона на:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
- переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
- відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
- самовільне залишення місць обсервації;
- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення легковими автомобілями, а також окремих категорій осіб.

Також постановою закріплюються правила проведення самоізоляції і обсервації. Шановні громадяни! Звертаємо увагу, що громадяни, які здійснюють перетин межі у пунктах пропуску через державний кордон з АР Крим, будуть поміщені в обов’язковому порядку на 14-денну обсервацію.

За словами начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна, з 1 квітня поліція Херсонщини здійснювала інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо карантинних заходів. Наразі правоохоронці будуть жорстко реагувати на всі порушення умов карантину.

Відділ комунікацій Херсонської поліції

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ