Підтримати нас

Окупанти “згадали” про викрадених херсонських дітей

Vgoru
27 лютого 2023 11:13
3,132
Поширити:

У Генічеську так звана “влада” оголосила в січні 2023 року, що нібито повернула 128 дітей до окупованої частини Херсонської області. Але, “забула” повідомити тоді про їх долю. 26 лютого окупанти все ж таки вирішили “розповісти” про дітей, які начебто перебувають у якомусь “генічеському коледжі сфери послуг”. 

Про це йдеться на сторінці Асоціації реінтеграції Криму у Facebook. 

“Туди «прибула з візитом із нагоди Масляної” фейкова “заступниця” злочинного “губернатора” тетяна кузьмич. Втім, навіть із цієї агітки, супроводженої фотографіями кількох дітей, випливає, що злочинно “реевакуйовані” не мають теплих речей. Також окупанти спішно готують злочинне “оформлення усиновлення” цих нібито “сиріт”, – йдеться в повідомленні. 

Ймовірно, “коледжем” росіяни називають захоплений Генічеський професійний коледж, у якому немає достатньо місця, щоби розмістити понад 100 дітей. 

Колаборанти самі собі суперечать. 21 лютого вони повідомляли, що так званий “міністр культури” олександр кузьменко та “голова адміністрації Генічеського району” олена терських відвідали цей “коледж”, де про дітей взагалі ніхто не згадував. А вже 26 лютого вони неочікувано там з’явилися. 

Нагадаємо, що з 21 по 26 лютого 2023 року ОБСЄ та ООН прийняли низку жорстких рішень щодо депортації українських дітей росіянами. Очевидно, через це пропаганда рф намагається скрити сліди своїх злочинів, вигадуючи фейки та фабрикуючи факти. 

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ