Окупанти удають, що відступають з Херсона

Виявлено дезінформаційну кампанію кремля щодо відступу окупаційних військ із Правобережжя тимчасово окупованої Херсонщини, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«Більшість російських пропагандистів здійняли «інформаційний шум» навколо питання зникнення триколору, піднятого над будівлею Херсонської міськради. При цьому згаданий факт, в поєднанні зі словами колаборанта к.стремоусова про вихід військ рф з Херсона, подається як ознака «перегрупування» окупаційних військ на лівобережну частину Херсонщини», – йдеться в повідомленні.

Водночас у зведенні від 28.10.2022 року український Генштаб повідомив, що «росіяни посилюють угруповання на правобережній частині Херсонської області».

Про те, що окупанти лише створюють ілюзію відступу з Херсона, а насправді завозять туди нові підрозділи, 24.10.2022 року повідомляло і ГУР МО України.

Наполегливе відпрацювання російською пропагандою теми «здачі Херсона» виглядає як інформаційна диверсія та спроба введення в оману військового керівництва України.

Раніше ми повідомляли, що українські захисники минулої ночі вдарили по альтернативній переправі в районі Антонівського мосту, що критично ускладнює ворогу логістику.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також