Управління СБУ в Тернопільській області заочно повідомило їй про підозру в колабораціонізмі окупаційній очільниці Мирненської селищної громади на Херсонщині Ользі Козинській.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань (ЦЖР) з посиланням на оприлюднену підозру.
В грудні 2020 року Козинська зареєструвала ФОП з видом діяльності — роздрібна торгівля продуктами, напоями та тютюновими виробами. Однак в березні 2021 року вона припинила діяльність ФОП.
За даними ЦЖР, до об’єднання сіл Мирне і Новопавлівка Ольга Козинська працювала в окупаційній адміністрації Новоолександрівки головною спеціалісткою.
Раніше джерела ЦЖР зазначали:
"Адміністративно-територіальний устрій окупантів не збігається з нашими громадами та з їхніми межами. Скоріш за все, вони влаштовують його так, як їм зручно, і де у них є необхідні для цього кадри".
ЦЖР пише, що жінка досі керує окупованою Мирненською громадою.
Ольга Козинська влаштовувала проводи до окупаційної армії мешканців села Новоолександрівка, святкувала День Росії та інші окупаційні свята.
Їй інкримінують колабораціонізм, частину 5 статті 111-1 КК України.