Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Нещеплених чиновників та вчителів відсторонюватимуть від роботи

Поширити:
08 листопада 2021 11:03
1,030

Відсьогодні, 8 листопада, невакцинованих держслужбовців та освітян відсторонятимуть від роботи. Це регулюється постановою Кабміну № 1236.

Не допускатимуть до роботи працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Виняток - представники вищеперерахованих професій, котрі мають медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації від СOVID-19, виданий медзакладом.

Відсторонення здійснюється за наказом або розпорядженням керівника державного органу (державної служби) або підприємства, установи, організації з обов’язковим доведенням його до відома особам, які відсторонюються.

За відстороненим працівником не зберігатиметься заробітна плата. Повернутися на роботу можна за наявності сертифікату про проходження двох доз щеплень.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів