Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

На Херсонщині ще 50 людей подали заявки на компенсацію за пошкоджене житло

Поширити:
02 червня 2025 19:39
402
руйнування в Херсоні
Фото: Олександр Андрющенко, "Вгору"

У Херсонській області ще 50 жителів подали заявки на компенсацію за пошкоджене майно в межах державної програми “єВідновлення”. 

Про це повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін під час брифінгу.

Наразі грошову допомогу на загальну суму 800 тисяч гривень уже отримали 7 родин.

За його словами, також надійшло 65 заяв від власників будинків, які були повністю знищені.

Для 30 сімей уже оформлені житлові сертифікати на загальну суму 46 мільйонів гривень.

  • У Херсонській області продовжує діяти державна програма “єВідновлення”, спрямована на компенсацію за зруйноване або пошкоджене внаслідок бойових дій житло. Лише від початку 2025 року місцеві жителі подали 366 заяв на компенсацію за пошкоджене майно.
  • Керівниця громадської приймальні Херсонського фонду Милосердя та здоров'я, юристка Олена Старюк пояснила, що право на сертифікат мають громадяни України, чиє житло зруйновано після 24 лютого 2022 року внаслідок військової агресії Російської Федерації та не підлягає відновленню. Це можуть бути квартира, приватний будинок, кімната або інше житло. На нежитлові приміщення, пошкодження побутової техніки, авто програма не розповсюджується.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://vgoru.org/support-us

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів