Підтримати нас

На окупованій території Херсонщини російські окупанти проводять обшуки

Вгору
11 березня 2024 12:31
309
Поширити:

У центральній частині окупованої Новоолексіївки Генічеського району Херсонської області російські окупанти проводять обшуки в місцевих жителів.

Про це повідомили активісти руху “Жовта стрічка”.

Зазначається, що це пов'язано з незаконними виборами президента РФ, так окупаційна влада намагається тиснути на людей.

  • Росія встановила на окупованих територіях України воєнний стан і попри це проводить нелегітимні вибори президента РФ. З 27 по 29 лютого голосував один округ, а з 1 по 3 березня інший. Дострокове голосування на окупованих територіях триватиме до 17 березня.
  • Незаконна влада змушуватиме брати участь у виборах людей на окупованих територіях як із російським, так і з українським паспортом. Окрім цього, голосують російські військові.
  • Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про те, що проведення незаконних виборів на окупованих територіях всупереч Конституції та законодавства України вкотре демонструє зневагу до міжнародної демократичної спільноти та викриває спроби РФ легалізувати окупаційну «владу».
  • З початком повномасштабного вторгнення РФ Кримінальний кодекс України доповнили статтею про колабораційну діяльність. Ч. 5 ст. 111-1 ККУ вказує на відповідальність особи саме за участь в організації та проведенні незаконних виборів та/або референдумів на окупованих територіях або публічні заклики до проведення таких незаконних виборів та/або референдумів на окупованих територіях. 
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів