Підтримати нас

На Малайзійському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем'єра стрічки “Редакція”, яку знімали на Херсонщині

25 червня 2024 21:03
266
Поширити:
Скриншот із трейлеру фільму

З 21 по 28 липня відбудеться Малайзійський міжнародний кінофестиваль. На ньому покажуть фільм “Редакція” українського режисера Романа Бондарчука, який знімали на Херсонщині. 

Про це йдеться на сторінці фільму.

У дописі зазначається, що у 2024 році “Редакція” стала єдиним фільмом з України в програмі фестивалю.

Його представлятимуть у межах основної конкурсної програми. 

Творча група номінована в категоріях “Найкращий режисер”, “Найкращий сценарій” та “Найкращий актор” на Малайзійську премію Golden Global Awards.

  • "Редакція" – пригодницький фільм, у якому добро протистоїть злу під час розслідувань, погонь, стрілянини й пошуку правди. За сюжетом, молодий науковець Юра випадково стає свідком підпалу лісу. Він несе фотографії підпалювачів до редакції місцевої газети, щоб розголос у ЗМІ допоміг викрити злочинців, але, за збігом обставин, залишається працювати журналістом.
  • 23 та 28 червня у місті Кошиці (Словаччина) відбудеться прем’єра фільму “Редакція” українського режисера Романа Бондарчука на кінофестивалі Art Film.
  • 9 лютого презентували міжнародний трейлер фільму “Редакція”. 16 лютого відбулася світова прем’єра стрічки на Берлінському міжнародному кінофестивалі. 10 квітня – у чеському місті Градець-Кралове.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів