Підтримати нас

На Херсонщині боржників попередили про припинення енергопостачання

11 березня 2020 14:00
874
Поширити:

«Херсонська обласна енергопостачальна компанія» наполегливо радить споживачам, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, негайно погасити борги.

"Шановні споживачі! Нагадуємо, що в умовах функціонування нової моделі роздрібного ринку постачання електричної енергії, несвоєчасна або не в повному об’ємі оплата за спожиту електричну енергію, існування заборгованості є недопустимими!
У разі невиконання цієї вимоги, енергопостачальна компанія ТОВ «ХОЕК» відповідно до чинного законодавства буде змушена подавати оператору системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця») заявку на відключення боржників від постачання електричної енергії.
 
Для уникнення відключення споживач має сплатити борг. Якщо споживач усуне порушення (тобто сплатить борг і підтвердить це постачальнику документально до дати відключення) постачання електричної енергії не припиняється. 
Наголошуємо, кошти мають надійти на рахунок ТОВ «Херсонська обласна ЕК» до дати відключення, враховуючи роботу банківської системи від трьох до п’яти робочих днів".
ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія»
 
Для того, щоб поновити постачання електричної енергії, споживачі-боржники, згідно з п. 7.12 Правил роздрібного ринку електроенергії, мають сплатити не лише свій борг, а й послугу за відключення та повторне підключення. В залежності від типу відключення, технологічного обладнання, яке залучається, вартість цих робіт сягає від 260 до 900 грн.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів