На Херсонщині може з’явитись “антифейковий” мурал

До 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п'яти міст-претендентів - Каховка.

Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook bit.ly/artifake_fb та Instagram bit.ly/artifake_insta. Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Щоб віддати свій голос за Каховку, залиште під постом коментар із цифрою 2. Мурал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.  

«Мурал від ARTIFAKE не лише змусить кожного задуматися над правдивістю інформації, яку ми споживаємо, та важливістю бути медіаграмотним, але й сформує чудовий міський простір, згуртовуючи навколо себе громаду», - запевняють організатори проєкту. 

Тож закликаємо громади голосувати за Каховку, а також поширювати допис із голосуванням серед друзів, родичів чи знайомих. Давайте протистояти пропаганді й дезінформації разом!  

Проєкт ARTIFAKE втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Асоціацією аудіовізуальних репортерів (Вірменія) та Фундацією «Art Transparent» (Польща) за фінансової підтримки програми ЄС «Креативна Європа» та Міжнародного фонду «Відродження».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також