На чемпіонаті України з академічного веслування спортсменка з Херсонщини посіла призові місця

08 липня 2024 19:20
307

У Києві студентка Херсонського фахового спортивного коледжу Шенен Туанну здобула низку нагород у чемпіонаті України з академічного веслування в категорії до 23 років.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У дописі йдеться, що Шенен здобула одне перше і два других місця у різних типах веслування на дистанції 2 тисячі метрів.

Також вона виконала норматив майстра спорту України.

• У Словаччині на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років взяли участь спортсмени з Херсонської школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Спартак".
  • У місті Умань Черкаської області в акваторії озера Осташівка пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное. Фесун Мішель посіла 1 місце в байдарці двійці та четвірці, 3 місце в байдарці одиночки на дистанції 500 метрів серед юніорок. Також веслувальниця виконала норматив майстра спорту України.