Підтримати нас

Міноборони виділить 2 млн на вивезення тіл бійців із зони АТО

18 травня 2016 17:30
237
Поширити:

У 2016 році Міністерство оборони України спланувало виділити 2 млн грн на підтримку діяльності з ексгумації та евакуації тіл військових із зони проведення АТО та з непідконтрольних територій.

Про це заявив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України полковник Олексій Ноздрачов, повідомляє Укрінформ.

«З цього року бюджетом Міністерства оборони сплановано 2 млн грн на підтримання такої діяльності. Ми провели тендер. Гроші виділяються бюджетом, і тому існують певні процедури використання. Нами вже підписані договори з відповідними організаціями на використання бюджетних коштів для пошуку і ексгумації», – зазначив Ноздрачов.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ додав, що вони будуть взаємодіяти з громадськими організаціями: «Громадські об'єднання, вони працюють на пожертвах, і тому вони не мають права брати участь у тендерних закупівлях. Ми підтримуємо громадські об'єднання і будемо співпрацювати в подальшому».

Ноздрачов також зазначив, що до їхніх планів на 2016 рік входить відновлення пошукової діяльності на окремих територіях Донецької і Луганської областей, а також активізація роботи в рамках системи інформаційного та психологічного супроводження родичів безвісти зниклих.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів