Підтримати нас

Як відновлюватимуть мобільний зв’язок на деокупованих територіях?

Політична реклама
20 березня 2024 19:50
275
Поширити:
Фото: Getty Images

У Верховній Раді зареєстрований проєкт закону, який передбачає підвищення ефективності розпорядження майном соціальної сфери та вдосконалення законодавства у сфері оренди (№ 11071). Він дозволить полегшити роботу мобільних операторів, а також сприятиме відновленню та поліпшенню якості мобільного зв’язку, розширенню географії покриття.

«Важливий загальний підхід такий: пришвидшується процес оренди державного та комунального майна. Системно скорочуються строки – від ініціативи його передачі в користування до, власне, проведення аукціону та визначення переможця. У межах цього підходу стане простішою оренда такого майна для розміщення телеком-обладнання: технічних засобів електронних комунікацій та пов’язаних засобів і споруд», – пояснив народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан.
 Таким чином оператори мобільного зв’язку зможуть швидше отримати в користування необхідне майно і встановити базову станцію, щоб забезпечити зв’язок скрізь, де він був втрачений чи порушений через пошкоджену інфраструктуру.

«Надважливим є те, що дані зміни в законодавстві дозволять швидко відновлювати українську мережу звʼязку. На прикладі звільнених громад Херсонщини, ми розуміємо, що росіяни покидатимуть територію, знищуючи все на своєму шляху. Телекомунікаційне обладнання – одне з таких. Треба бути готовими та врахувати отриманий досвід з відновлення мережі як в технічній, так і в юридичній складовій. Тож, віримо у звільнення наших людей Силами оборони України та потужну силу наших мобільних операторів, які допоможуть громадам швидко отримати доступ до українських новин та інформаційних ресурсів, мати зв’язок із рідними по всій країні», – зазначив очільник Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів