Херсонський оперативник Сергій Зубенко проходить відбір у штурмову бригаду «Лють»

Оперативник з 18-річним досвідом роботи у правоохоронних органах Сергій Зубенко записався до штурмової бригади “Лють”. Він проходив службу на блокпостах та наглядових пунктах у Луганській області: місті Щастя, Станиці Луганській, Трьохізбенці, проводив зачистку населених пунктів від ДРГ та колаборантів, патрулював території вздовж лінії розмежування. Повідомляє поліція Херсонщини.

“Я хочу бути корисним своїй державі, тому піти у «Лють» – це мій свідомий вибір. Я маю досвід, навички і мотивацію, вірю в нашу перемогу і знаю, що для цього зробити. Ми вже пройшли стільки всього і не маємо права зупинятися. Окрім нас ніхто не виборюватиме нашу свободу. Ми дійдемо до кінця, звільнимо всі наші землі та відновимо цілісність своїх кордонів”, – зазначив Сергій.

Сергій із родини правоохоронців, працював в оперативних підрозділах поліції Бериславського району, Херсона та нині тимчасово окупованої Нової Каховки. У 2015 році він добровольцем пішов у батальйон особливого призначення «Луганськ 1». За 6,5 років в АТО/ООС пройшов найгарячіші фази бойових дій на Луганщині.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також