Підтримати нас

Гаманець у телефоні: Кабмін зняв обмеження для мобільних платежів

Vgoru
04 липня 2017 10:46
353
Поширити:

Кабінет міністрів України врегулював питання повернення невикористаних коштів абоненту мобільного зв'язку, тим самим знявши бар'єри для розвитку розрахунків за допомогою мобільного телефону.

 

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"Ринку мобільних платежів бути. Сьогодні уряд усунув важливий бар'єр, який стримував можливості розрахунків за допомогою мобільного телефону. Адже на послуги мобільного зв'язку нараховується пенсійний збір. Ось і треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов'язана із оплатою послуг телекому. Відтепер ця перешкода усунена", - пише він.

Глава Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук, в свою чергу додав, що, дуже скоро в Україні мобільним телефоном можна буде користуватися як гаманцем.

"Цікаво, хто швидше введе таку можливість для абонентів Kyivstar, Vodafone Ukraine, або може lifecell? До кінця літа впораєтеся?", - цитує його Інтерфакс-Україна.

У пояснювальній записці до відповідного документа зазначено, що в результаті його прийняття прозоро і чітко врегульовано питання повернення операторами стільникового зв'язку сум сплачених послуг (включаючи суму збору на обов'язкове державне пенсійне страхування) користувачам послуг стільникового зв'язку, а також відповідного обліку і обліку таких повернень в звітності операторів стільникового зв'язку. Крім цього результатом прийняття проекту постанови буде розвиток мобільних платежів.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ