Гауляйтер сергій кліщевський розграбовує з окупантами майно Присиваської громади

сергій кліщевський разом з окупантами грабує майно громади, він організовував «референдум» щодо «приєднання» Херсонської області до росії та причетний до викрадень місцевих жителів. Повідомляє Центр журналістських розслідувань.

“Про співпрацю кліщевського з ворогом повідомляють і окупаційні телеграм-канали. Зокрема, він 19 грудня 2022 року відкривав святкові заходи на честь «святого Ніколая Чудотворця» і запалив «святкову ялинку» біля Григорівського сільського будинку культури”, – зазначають журналісти.

Перейшла на бік ворога і його дружина аліна кліщевська, депутатка Каховської районної ради від президентської партії «Слуга народу». Вона очолила так зване «государственное бюджетное образовательное учреждение Херсонской области «Григорьевская школа Чаплинского муниципального округа». Запис про його державну реєстрацію в російському реєстрі юридичних осіб з’явився 16 березня 2023 року. В ньому вказано, що аліна кліщевська має громадянство російської федерації.

Про співпрацю подружжя кліщевських з окупантами раніше повідомляв заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов. За його словами, окупантам за підтримки цих колаборантів, вдалося відкрити місцеву школу.

«Викладачем фізики, інформатики та за сумісництвом завучем та класним керівником у школі став іван янович, родич сергія кліщевського. Колишній начальник відділу освіти Присиваської сільради євгеній корнієнко «викладає» географію та є «наставником» учнів 5 класу. грабовецька ірина, єдина вчителька школи, яка пішла на співпрацю, вчить тепер у дві зміни в третьому та четвертому класах», – повідомив Сергій Данилов.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також