Гауляйтер Каховки павло філіпчук погрожує місцевим жителям штрафами й відряджанням «на підвал» за розрахунок гривнею

26 березня гауляйтер Каховки павло філіпчук пригрозив мешканцям територіальної громади «кримінальною та адміністративною» відповідальністю за розрахунок гривнею. За його словами, за такий «злочин» очікує штраф розміром у «сотні тисяч рублів», а також «примусові роботи» і навіть позбавлення волі. Повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Такі суб’єкти можуть бути притягнуті до відповідальності в напрямку фінансування тероризму, які перераховують гроші, переводять у готівку. Закликаю вас до розсудливості. Миру вам, добра і рівноваги», – заявив Філіпчук, пригрозивши «порушникам» негайними репресіями.

російські окупанти з перших днів свого вторгнення в Херсонську область позбавляти волі мирних жителів і відправляти їх на примусові роботи, пише Центр журналістських розслідувань. Тепер загарбники погрожують вчиняти це цілком відкрито. Крім того, з їх приходом більшість місцевих підприємств були розграбовані, а працівники залишилися без роботи.

Та й рублі для розрахунків можуть отримувати лише колаборанти та ті, хто змушений був оформити собі російські «пенсії» і так звану «матеріальну допомогу».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також