Британська газета Financial Times написала, що президент Володимир Зеленський нібито має намір оголосити 24 лютого про плани провести президентські вибори та референдум. Однак співрозмовник LIGA.net у владі спростував цю інформацію.
У FT, посилаючись на неназваних українських та європейських чиновників, причетних до "планування", пишуть, що Україна нібито почала підготовку до виборів і референдуму після того, як адміністрація президента США Дональда Трампа наполягала на проведенні обох голосувань до 15 травня. Інакше, за словами джерел, Україна ризикує втратити обіцяні гарантії безпеки від Америки.
Співрозмовник LIGA.net, коментуючи матеріал FT, наголосив, що ключове й обов'язкове, що має бути для проведення виборів, – це безпека процесу і голосування. Водночас влада Кремля не забезпечує цей крок.