Дівчина з Херсона здобула три золоті медалі на Спартакіаді з плавання у Полтаві

Автор статті
28 травня 2023 11:49
536
Поширити:

Вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Анастасія Дитяткова здобула три золоті медалі та поставила три рекорди Спартакіади «Повір у Себе» у Полтаві.

Про це повідомляє начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Спочатку дівчина взяла участь у навчально-тренувальних зборах з плавання, що проходили з 8 по 27 травня. Її наставницею була заслужена тренерка України Елла Бенедик.

Фінальним етапом зборів стали змагання з плавання “Повір у себе” серед дітей з порушенням слуху, що тривали з 24 по 25 травня.

Анастасія Дитяткова стала кращою на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем, а також на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Раніше ми писали, що херсонка Катерина Дудченко в парній четвірці перемогла на чемпіонаті Європи з веслування в місті Блед у Словенії 27 травня. Вона, разом з трьома іншими українками, виявилися найспритнішими з 11 екіпажів зі всієї Європи.

Також весляр з Херсона Олександр Зайцев завоював бронзову нагороду на Кубку світу. Він фінішував третім в байдарці-одиночці на дистанції 200 м на змаганнях у Познані.