Внаслідок атак російських військ 26 червня на Херсонщині зокрема пошкоджено гуманітарний склад, дитячий садочок, поштове відділення та карету екстреної медичної допомоги. Також поранені 12 людей.
Про це повідомила Національна поліція.
Військові РФ завдали ударів керованими авіабомбами по Херсону та передмістю. Внаслідок вибухів травми різного ступеня тяжкості отримали вісім жителів віком від 19 до 75 років.
Зазначається, що пошкоджені об’єкт критичної інфраструктури, територія заводу, автосалон, приміщення та склади поштового відділення, приміщення депо, приватне підприємство, гуманітарний склад, карета екстреної медичної допомоги та п’ять автомобілів.
У Корабельному районі міста внаслідок атаки FPV-дроном поранені 20-річна дівчина та 38-річний чоловік. У них діагностували вибухові травми, контузії та гостра реакція на стрес. Також пошкоджені два приватні будинки й авто.
Через скид вибухівки з БпЛА поранений 46-річний чоловік. У нього — мінно-вибухова й черепно-мозкова травми, контузія та осколкове поранення обличчя.
Через атаку дронів типу "FPV" у мікрорайоні "Таврійський" пошкоджені багатоквартирний будинок, дитячий садочок, два автомобілі, газопровід. Також загорілась суха рослинність.
Під артилерійським обстрілом перебувала центральна частина міста. Там пошкоджено багатоквартирний будинок. Крім того, російські військові скинули вибухівку з БпЛА на готель.
У Дніпровському районі FPV-дрон вдарив по автомобілю.
З артилерії російська армія обстріляла Білозерку. Поранений 68-річний місцевий житель. Його доправили до лікарні з вибуховою та черепно-мозковою травмами, струсом головного мозку, забоями голови й руки.
Артилерійським вогнем пошкоджені три приватні будинки, гараж, літню кухню й причіп у Зеленівці, а також приватний будинок в Інженерному.
Внаслідок атак дронами пошкоджено автомобіль в Українці, господарську споруду в Дар’ївці. У Петропавлівці виникла пожежа на полі з пшеницею та пошкоджений ангар. Горіли поля у Таврійському, Високому, Біляївці, Червоному, Новій Кам’янці та Матросівці.
Російські військові також пошкодили ударним БпЛА приватний будинок у Хрещенівці