Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Через обстріли пошкоджений обʼєкт критичної інфраструктури. Скільки абонентів залишилися без світла?

Поширити:
18 лютого 2025 14:39
156
авіаудар по Херсону
Фото: Олександр Андрющенко, "Вгору"\авіаудар по Херсону 9 січня 2025 року

Через російський обстріл 17 лютого пошкоджений обʼєкт критичної інфраструктури. Без світла залишилися 2 500 абонентів одного з мікрорайонів Херсона. 

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Тепло вже відновлюється, а щодо електрики – також найближчим часом знайдемо рішення. Зараз опрацьовують два варіанти щодо відновлення електропостачання», – стверджує Прокудін.

За допомогою партнерів і благодійних фондів шукають трансформатори, а також когенераційні установки.

  • У Херсоні 17 лютого через обстріли російських військових були знеструмлені електромережі. Частково немає світла у Дніпровському та Центральному районах. Складна ситуація у Корабельному районі.
  • У 40 прибережних населених пунктах Херсонщини немає світла та газу. У мікрорайоні Острів є проблеми з опаленням. Його не можна під'єднати через постійні обстріли.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://vgoru.org/support-us

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів