Підтримати нас

Американський пропутінський марксист-зумер відвідав окуповані Росією території України. “Вгору” розповідає про нього детальніше

20 червня 2024 16:48
513
Поширити:
Скриншот з відео пропагандистських ЗМІ

Джексон Гінкл, блогер та політичний коментатор, який описує себе як “американського консервативного марксиста-ленініста”, відвідав окуповані росіянами території України. До окупованої частини Херсонської області він не доїхав, проте згадувати Херсон у своїх дописах він не забуває. Розповідаємо про Гінкла більше.

 

Джексон Гінкл розповідає про свій візит на окуповані Росією території України. Скриншот із пропагандистського телеграм-каналу

Хто такий Джексон Гінкл

Народжений за рік то того, як Путін став президентом Росії, 24-річний Джексон Гінкл має репутацію путініста. Він називає очільника Кремля компетентною та розумною людиною, яка знається на історії. Захоплення Путіним є частиною його ідеології “MAGA Communism”, тобто комунізму під гаслом “Зробимо Америку великою знову”. Цей набір різнопланових ідей об’єднує думки, що Трамп здатний позбавити влади “глобальні еліти”, і водночас підтримку палестинського руху. Щодо сучасної влади в США, то Джексон вважає, що “Джо Байден контролюється сатаністською клікою глибинної держави у Вашингтоні”. 

За висновком фактчекерської ініціативи Беллінгкет, Джексон Гінкл розповсюджує теорії змови та дезінформацію. Наприклад, він видавав фото з Сирії як наслідки нібито атак ізраїльських сил на палестинців. The New York Times приділила окремий матеріал Джексону, де назвала його “підбурювачем”, якого заблокували в YouTube, Twitch and Instagram. 

Джексон Гінкл ще не заблокований в Х (Твіттер)  саме там він найбільше постив про Херсон. Наприклад, що в Херсоні, який ЗСУ звільнили від російських військових 11 листопада, немає світла, опалення та води. Але про причини Джексон не пише:  адже 6 листопада 2022 російські військові підірвали котельні та високовольтну лінію електропередачі.


Скриншоти з акаунта Джексона Гінкла в Х, де згадується Херсон 

У своєму телеграм-каналі Джексон також згадує Херсон та викладає відео від росіян. Тобто заангажованість американця та його проросійська упередженість свідчать про відсутність незалежності в його поглядах. 

Скриншоти з акаунта Джексона Гінкла в телеграмі, де згадується Херсон 

Навіщо Джексон російській пропаганді? 

Російська пропаганда запрошує на окуповані території будь-кого, хто виправдовує Путіна та його дії. Для пропаганди погляди цієї людини не мають значення. Так, Джексон Гінкл називає себе консерватором та марксистом, проте він радше користується подібною риторикою, ніж справді сповідує цю ідеологію. 

Так, говорячи про США, він каже: “Сподіваюся, ми заберемо нашу країну в імперіалістів”. Це досить іронічно, бо саме Україна протистоїть загарбницькій імперіалістичній політиці Росії, яка вдерлася на територію незалежної держави.

Росії важливо показати, що вона нібито має справу з незалежними журналістами. Проте тільки схибнута на теоріях змови людина, як от Джексон Гінкл, зголосилася приїхати на окуповані Росією території та попозувати на фоні червоного прапора. 


Невідома особа тримає червоний прапор, на фоні якого стоїть Джексон Гінкл. Скриншот із пропагандистського телеграм-каналу.

  • Раніше ми писали про те, як Росія на окупованих територіях намагається “відновити” СРСР. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів