У Супрунівці виділили приміщення для поліції та громадського формування

У селі Супрунівка Полтавського району на сесії сільської ради, що відбулася 8 травня, депутати проголосували за виділення приміщення для поліції та представників місцевого громадського формування «Правопорядок». Про це команді проекту «Шерифи для нових громад» повідомив Юрій Гусаренко, керівник ГФ.

Згідно з рішенням Супрунівської сільради (у додатку до статті), приміщення площею 20 квадратних метрів надається в оренду поліції Полтавського району безоплатно на рік.

На фото: Юрій Гусаренко, голова Супрунівського громадського формування «Правопорядок»

Юрій Гусаренко зазначає, що майбутнє місце прийому жителів сіл, які входять до Супрунівської сільради, розташується у колишній перукарні.

"Там була колись перукарня: дві кімнати, туалет, умивальник. Хороше приміщення у 5-поверховому будинку", - коментує Юрій Петрович.

Планується, що утримувати приміщення будуть за кошт сільського бюджету та за рахунок місцевих бізнесменів. Проте це питання остаточно ще не вирішено.

На офіційне відкриття після ремонту пообіцяли запросити і представників команди «Шерифи для нових громад».

Як зазначив начальник Полтавського районного відділення поліції Віталій Ємець, поки що невідомо, чи це буде просто службове приміщення, де дільничний вестиме прийом громадян, чи поліцейська станція. Має невдовзі виїхати на місце і перевірити.

За словами поліцейського, у Полтавському районі ще два села зголосилися виділити кабінети для правоохоронців:

"У селі Щербані нам надали приміщення у сучасній девятиповерхівці. І в селі Мачухи сільська рада переїжджає в клуб, а нам виділяє кабінет секретаря. Хороше приміщення, з ремонтом. Буде там вести прийом дільничний, а група швидкого реагування зможе зупинитися, поїсти. Плануємо поліцейську станцію, але подивимося по фінансах".

Нагадаємо, що на круглому столі «Як забезпечується безпека у громадах» у Полтаві 27 лютого Юрій Гусаренко зазначав, що громадське формування не може налагодити співпрацю з поліцією. На сьогодні ця проблема вирішена. Спільну мову знайдено, почали разом працювати.

Довідково

У підпорядкуванні Супрунівської сільської ради села: Супрунівка, Говтвянчик, Івашки, Мильці, Шостаки. Населення: 3974 чол.

P.S. Публікація підготовлена ​​в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також