Підтримати нас

Шерифи для нових громад: працюємо онлайн і завжди на зв'язку

09 квітня 2020 06:30
257
Поширити:

Введення карантину через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) стало викликом для всіх нас. Безпека життя - це найвища цінність для нашої команди, тому ми продовжуємо працювати в режимі онлайн.

І як виявилось, це цікавий виклик та гарний досвід. Команда проєкту працює у 6-ти областях України, тому ми вже маємо деякі навички з дистанційної роботи - онлайн планірки, наради, відео конференції, чати, групи та розсилки. Сучасні технології дозволяють нам безперебійно спілкуватися з жителями громад, органами влади, експертами та досліджувати стан безпеки у селах. Нам не звикати працювати у складних умовах, і ми не боїмося труднощів.

Ми також працюємо над новим форматом публічних заходів. І в нас уже є гарні новини для вас. Цього року Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA пройде з 24 квітня по 3 травня онлайн. Тепер фестивальні фільми зможуть подивитися по всій Україні, а не тільки в Києві. Усі покази та події в рамках фестивалю відбуватимуться безкоштовно. У рамках правозахисної програми фестивалю RIGHTS NOW! 29 квітня ми проведемо онлайн панельну дискусію «Дітям потрібен шериф». Разом з експертами ми поговоримо про різні форми організації безпечного середовища в малих громадах, їхній вплив на рівень дотримання прав дітей та можливості превентивної діяльності.

Запрошуємо вас долучитись до події та до участі в обговоренні на панельній дискусії. Надсилайте нам свої ідеї, діліться враженнями та досвідом ваших громад. Наша команда завжди відкрита до діалогу.

Контактуйте з нами:
+38 095 892 69 22
+38 066 810 67 47
sheriffproject18@gmail.com 
bimbirayte@gmail.com 
ilona.polesova@gmail.com 

Юридична консультація:
+38 (066) 790 90 21
elenastaruk2014@gmail.com 

Новини та аналітика:
https://www.facebook.com/ukrainiansheriff/  
https://sheriffua.org/  

P.S. Проєкт реалізується у Херсонській, Харківській та Полтавській, Миколаївській, Хмельницькій та Дніпропетровській областях Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Наше завдання - посилювати спроможності територіальних громад України в організації безпечного середовища через збір та поширення кращих практик організації взаємодії поліції з населенням, дотримання правопорядку і попередження злочинності серед співробітників об’єднаних територіальних громад, поліції, шерифів, організацій громадянського суспільства, провайдерів безоплатної правової допомоги.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ