На Полтавщині розкажуть про херсонських «шерифів» та шукатимуть своїх

Сьогодні, 27 лютого, у Полтаві відбудеться круглий стіл «Як забезпечується безпека в малих громадах».

У Полтавській області розпочався проект «Шерифи для нових громад». Учасники проекту мають на меті дослідити ситуацію з безпекою громад Херсонщини, Полтавщини, Харківщини та розповісти про успішний досвід ОТГ у вирішенні правових проблем.

27 лютого до Полтави завітають представники проекту з Херсона. Вони поділяться результатами дослідження щодо забезпечення безпеки у громадах Херсонщини. Розкажуть про «шерифів» зі Старої Збур’ївки, які стали відомими на всю Україну та за її межами. Документальний фільм про них -«Українські шерифи» - номінували на «Оскар» у 2016 році (режисер – Роман Бондарчук). Унікальний досвід роботи сільських шерифів може стати прикладом для наслідування у громадах інших сіл та містечок.

Також гості з Херсона повідомлять, як зараз реалізується програма «Шериф» від центру зайнятості у їхньому регіоні, та які перспективи проекту в наступні роки.

Спікери:

Наталя Бімбірайте – керівниця проекту «Шерифи для нових громад», директорка ГО «ІРЦ «Правовий простір» (м.Херсон);

Олена Старюк – юристка проекту «Шерифи для нових громад», керівниця громадської приймальні БО «Фонд милосердя та здоров’я» (м.Херсон);

Ілона Полесова – координаторка проекту «Шерифи для нових громад», редакторка онлайн газети «Вгору» (м.Херсон).

Круглий стіл розпочнеться об 11.00 у приміщенні Полтавської облдержадміністрації (каб.№333) за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

У заході візьмуть участь представники поліції, центру зайнятості, об’єднаних територіальних громад Полтавщини тощо.

Запрошуються також громадські активісти, представники громадських формувань з охорони правопорядку та місцеві ЗМІ.

P.S. Публікація підготовлена ​​в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

P. P. S. Безоплатну юридичну консультацію можна отримати в Громадській приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за адресою: м. Херсон, вул. Б. Мозолевського (колишня Фрунзе), 2, оф. 19. Особистий прийом: вівторок з 10.00 до 15.00. Тел. (0552) 49 60 03, (066) 790 90 21.

А також у Центрі безоплатної первинної допомоги, створеному Офісом Мережі правового розвитку при ІРЦ «Правовий простір» та ХОО КВУ за підтримки Херсонської міської ради та Міжнародного Фону «Відродження». 

Графік роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00. П’ятниця з 9.00 до 12.00 та з.13.00 до 15.30.

Телефон для довідок: 099 468 38 48.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також