З початку року 27,6 тисяч безробітних скористалися послугами Херсонської обласної служби зайнятості

Наразі послугами служби зайнятості користуються 8,4 тисяч зареєстрованих безробітних.

Отримували допомогу по безробіттю 22,9 тисяч безробітних осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) склали 214,1 млн грн.

За цей період за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 23,5 тисяч осіб.

Упродовж 11 місяців 2019 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 25,6 тисяч вакансій. В середньому по Херсонській області на 1 грудня 2019 року на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Впродовж січня - листопада цього року 339 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Видатки з коштів Фонду на компенсацію єдиного внеску роботодавцям склали 3,9 млн грн.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року проходили 4,7 тисяч безробітних. Більшість з них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 13,0 млн грн коштів Фонду.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,5 тисячі осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 4,3 млн грн коштів Фонду.

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 62 особи започаткували власну справу. З коштів Фонду на одноразову допомогу для започаткування власної справи скеровано більше 1,9 млн грн.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини