кадиров призначив свого «смотрящого» на окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя

Представником головного “чеченського головоріза” кадирова на окупованих територіях Херсонської та  Запорізької областей  став хасан ібрагімов. Представляти його до Мелітополя приїхала урядова делегація з Чечні. Про це в соцмережах написав сам кадиров, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

“Метою візиту було представлення окупаційній владі Запоріжжя нового “представника глави чеченської республіки в Запорізькій і Херсонській областях” хасана ібрагімова”, – йдеться в повідомленні.

У відкритому доступі інформації щодо нового “смотрящего” кадирова на окупованому півдні України – немає. Але Центру журналістських розслідувань вдалося з’ясувати, що у 2020 році людині на прізвисько хасан ібрагімов, який значився тоді полковником росгвардії, кадиров вручив орден ахмата кадирова.

На  початку повномасштабної агресії рф представником рамзана кадирова в окупованому Мелітополі був мурад саїдов, який до того був заступником представника глави Чечні в окупованому Криму. Російські ЗМІ у 2019 році повідомляли про причетність саїдова до кримінальних “розборок” у Криму та на Запоріжжі.

Раніше ми повідомляли, що на окупований південь завезли фсбшників для пошуку підпілля.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини