Гаррі та Меган у Лондоні: останні заходи перед припиненням обов'язків

Герцог та герцогиня Сассекські взяли участь в одному з останніх офіційних заходів як старші члени королівської родини - у церемонії нагородження за спортивні досягнення військовослужбовців, поранених або постраждалих під час військової служби.

Церемонія Endeavour Fund Awards відбулася в Лондоні. Для Меган це також перша поява на публіці в рамках виконання королівських обов'язків відтоді, як в січні подружжя оголосило про складання з себе королівських обов'язків.

Про це повідомляє BBC.

Офіційно Гаррі і Меган повністю припинять виконувати свої обов'язки 31 березня.

До того моменту вони відвідають ще кілька заходів, разом з іншими членами королівської родини.

Цього дня у Лондоні йшов дощ, але десятки людей відважно чекали появи пари.

Відкриваючи церемонію, принц Гаррі наголосив, що пишається служінням королеві та своїй країні. Він провів на військовій службі понад 10 років і збереже за собою всі військові звання.

"Ми всі по праву пишаємося [військовою службою], це завжди з нами. Той, хто служив одного разу, служить завжди", - сказав Гаррі.

Меган Маркл одягла на захід плаття-олівець, дизайнеркою якого є Вікторія Бекхем.

7 березня подружжя відвідає музичний фестиваль в королівському Альберт-холі, де Меган виступить з промовою на честь Міжнародного жіночого дня.

9 березня Гаррі і Меган разом з королевою Єлизаветою II та іншими членами королівської родини візьмуть участь в службі, присвяченій Дню співдружності націй, яка пройде у Вестмінстерському Абатстві і це стане їхнім останнім заходом як старших членів королівської родини.У п'ятницю принц Гаррі також візьме участь у відкритті музею Silverstone Experience, присвяченого історії британського мотоспорту, разом з чемпіоном "Формули-1" Льюїсом Гемілтоном.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...