Де у херсонських відділеннях Укрпошти можна зняти готівку

Відтепер у 77 відділеннях Укрпошти в Херсонській області можна зняти готівку. У відділеннях зв’язку можна зняти готівку без комісії через POS-термінали Укрпошти.

Окрім сплати банківською карткою за комунальні платежі, перекази та інші товари чи послуги, клієнти можуть зняти готівку через POS-термінали, повідомляє пресслужба Укрпошти.

Така можливість з’явилася у обласних центрах та населених пунктах понад 2000 кількістю жителів, де скорочуються банківські відділення та банкомати, але є відділення Укрпошти із POS-терміналами.

«Укрпошта як найбільша мережа автоматизованих відділень прагне надавати популярні серед клієнтів послуги. Незважаючи на тренд діджиталізації, ми бачимо запит на зняття готівки. Тому після успішного пілота послуги на Львівщині, зараз її тиражуємо по всій країні і клієнти мають змогу зняти готівку без комісії в Укрпошті», – відзначила директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Юлія Мороз.

Клієнти можуть отримати суму від 50 грн до 10 тисяч грн за одну операцію.

Комісія за зняття готівки в автоматизованих поштових відділеннях відсутня, проте можлива комісія банку, що випустив картку.

У серпні минулого року мешканці Львівської області першими отримали можливість знімати готівку з банківської картки в 315 автоматизованих відділеннях.

Загалом понад 3000 автоматизованих відділень Укрпошти обладнані терміналами для зняття готівки.

Перелік поштових відділень, де можна зняти готівку – за посиланням

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини