Підтримати нас

Загиблому військовому з Івано-Франківщини, який брав участь у звільненні Херсона, відкрили памʼятну дошку

18 травня 2024 15:21
162
Поширити:
Роман Крулів
Фото: офіційний сайт Івано-Франківська

Загиблому військовому Роману Круліву, відкрили памʼятну дошку у селі Черніїв Івано-франківської області. Дошку розташували на фасаді Черніївського ліцею, де навчався Роман.

Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківська.

Роман Крулів був оператором-радіотелефоністом ІІ розвідувального відділення взводу спостереження та технічних засобів розвідки, розвідувальної роти військової частини А3719.

“Ми з Романом служили від початку разом, у Херсон заходили звільняти. Він був безвідмовним, я ніколи не бачив страху в його очах. Він пішов добровольцем в перші дні війни та добре знав, що має там робити”, - ділиться спогадами побратим Романа Микола Воронич.

Роман загинув унаслідок поранення, яке отримав поблизу села Діброва, Луганської області. Він посмертно нагороджений відзнакою голови Івано-Франківська “За честь і звитягу”. 

  • У листопаді 2023 року під час нагородження військовослужбовців 128 гірсько-штурмової бригади ЗСУ в селі Зарічному Запорізької області росіяни вдарили по місцю шикування ракетою. Загинуло 19 бійців. Одним із них став боєць з позивним Херсон – уродженець села Інгулець Максим Посесор. Він служив у збройних силах з 2013 року. Воював у гарячих точках під час проведення АТО та ООС, брав участь у звільненні Херсона. Історію бійця журналістам “Вгору” розповіли його мати, дружина та побратими.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів