Підтримати нас

З пункту обсервації в Каланчацькому районі втекло 15 приїжджих з Криму

08 квітня 2020 08:00
677
Поширити:

Поліцейські склали адмінпротоколи на 15 приїжджих з Криму, які втекли з пункту обсервації у Каланчацькому районі.

Поліцейські склали адміністративні протоколи відносно 15-ти чоловік, які самовільно залишили центр обсервації у Каланчацькому районі. Там вони мали перебувати після повернення з Криму. За порушення правил обсервації громадяни мають сплатити штраф від 17,000 гривень.

Як встановили працівники поліції, через пункт в’їзду-виїзду «Каланчак» з тимчасово окупованої території АР Крим на Херсонщину прибули 20 чоловік, їх усіх помістили в центр обсервації. Після проведення медичного обстеження 17 осіб, серед яких 2 дітей, категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію та самовільно залишили центр. Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції.

У відношенні 15 порушників режиму обсервації працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП. Усім їм загрожує штраф від 17 тисяч гривень.

Більшість утікачів - із Західної України та з Дніпропетровської області. Усі вони поїхали до себе додому. Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників до відділів поліції за місцем проживання вказаних громадян для подальшого контролю за виконання ними умов самоізоляції.

Нагадаємо, що в Україні запровадили обов’язкову 14-денну обсервацію для тих, хто повертається з-за кордону. Метою цих заходів є убезпечення жителів України від можливого завезення інфекції з інших держав та недопущення появи нових осередків хвороби.

Порушники режиму будуть сплачувати штраф від 17 тисяч до 34-х тисяч гривень. Усього на території області вже притягнуто 20 осіб за порушення умов обсервації. Громадяни мають розуміти, що через власну безвідповідальність вони наражають інших на небезпеку зараження коронавірусною хворобою. Тож будьте свідомими, дотримуйтеся правил карантину, піклуйтеся про здоров'я власне та своїх близьких.

Відділ комунікацій Херсонської поліції

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ