Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Херсонського невролога направлять на стажування до лікарні Мечникова в Дніпрі

Поширити:
20 липня 2025 19:03
258
лікарня імені Карабелеша
Фото зі сторінки лікарні імені Карабелеша

Делегація з Херсона на чолі із заступницею міського голови Аллою Малицькою відвідала  Дніпро. У складі делегації були депутатка Херсонської міської ради та представники лікарні імені Карабелеша.

Про це повідомляє Херсонська МВА.

Вони зустрілися з фахівцями обласної клінічної лікарні імені Іллі Мечникова, яка є центром надання допомоги пацієнтам з пораненнями. Основною метою візиту було вивчення досвіду організації медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях і роботи сучасного відділення реабілітації.

Під час візиту сторони домовилися про стажування херсонського лікаря-невролога у лікарні імені Мечникова. Молодий спеціаліст проходитиме навчання з електронейроміографії.

Це дозволить розвивати цей напрямок у Херсоні, де зростає кількість пацієнтів з ураженнями периферійної нервової системи через вибухові травми,йдеться у дописі.

  • У травні 2025 року в інтерв’ю журналістці “Вгору” Лізі Жарких перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський розповів, що лікарням на Херсонщині не вистачає фінансування від Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Її покривають власними коштами та допомогою від різних установ. 
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів