Херсонський шашкіст Юрій Ніценко став дворазовим чемпіоном світу

07 жовтня 2024 17:20
63

У місті Кемер (Туреччина) пройшов чемпіонат світу з шашок-100 серед спортсменів з інвалідністю. Участь у чемпіонаті взяв вихованець Херсонського центру "Інваспорт" Юрій Ніценко.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

Юрій здобув перші місця у класичній грі та швидкій грі Rapid у категорії тотально незрячих.

До змагань долучились спортсмени з України, Польщі, Литви, Азербайджану, Туреччини, Німеччини та інших країн.

Чемпіонат проходив у трьох номінаціях: класична гра, швидка гра (Rapid) та командний Rapid.

Збірна України посіла друге місце в командному заліку у швидкій грі Rapid та виборола призові місця у класичній та швидкій грі.

• У червні 2024 року у чемпіонаті з шашок-100, що проходив на Волині взяла участь збірна команда Херсонського регіонального центру з фізичної культури та спорту людей з інвалідністю "Інваспорт". Юрій Ніценко виборов “бронзу”.
  • У Кракові (Польща) відбувся турнір із шашок та шахів. Вихованець Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Нікіта Семенуха здобув перемогу.