Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

Херсонські спортсмени вибороли вісім нагород на чемпіонаті України з бойових мистецтв

Поширити:
24 червня 2026 13:07
79
Спортсмени
Спортсмени клубу VI.KING. Фото: інстаграм-сторінка клубу

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули вісім нагород на чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. 

Про це повідомили у Херсонській міській військовій адміністрації.

За підсумками змагань золоті нагороди вибороли Євангеліна Дуднік та Ярослав Штумбенко. Срібними призерами стали Ерік Смиченко та Єгор Лало. Бронзові медалі здобули Мирослав Огриза, Руслан Прокопенко, Ярослав Свентух і Назар Крутенко.

Чемпіонат України з бойових мистецтв ICO проходив із 18 по 20 червня у Києві. Як повідомили на сторінці спортивного клубу VI.KING у соцмережах, херсонські спортсмени виступали у складі команди під керівництвом тренера Віталія Дудніка.

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів