Восьми колишнім працівникам регіональної філії “Одеська залізниця” акціонерного товариства “Укрзалізниця” заочно повідомлено про підозру у державній зраді в умовах воєнного стану.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.
За даними слідства, під час окупації Херсона чоловіки, які працювали у “Херсонському загоні воєнізованої охорони” на посадах стрільців, добровільно погодилися співпрацювати з російськими військовими.
Вони допомагали окупаційній адміністрації встановлювати контроль над об'єктами залізничної інфраструктури та забезпечували роботу “воєнізованої охорони” на захопленій залізничній станції.
Зокрема, шестеро підозрюваних виконували функції стрільців, ще один працював начальником караулу, а інший – помічником начальника караулу. Вони охороняли вантажі, зокрема ті, що містили військове спорядження та боєприпаси для збройних сил РФ.