Підтримати нас

Українські прикордонники зробили попередження водіям авто з номерами окупантів

08 квітня 2016 12:30
233
Поширити:

Будь-які документи, видані російськими окупантами на Кримському півострові, не є дійсними.

“Це стосується і документів на транспортні засоби, що вже зареєструвались по російському законодавству в Автономній республіці  Крим”, – про це наголошує Державна прикордонна служба України. “Тому такі автомобілі через адміністративну межу пропускатись не будуть”, – заявляють українські прикордонники.

Як відомо, у Криму окупаційна влада продовжила до 10 квітня цього року перереєстрацію автівок, які мають українські номери, передає Українська правда.

Станом на 6 квітня Прикордонслужба України зафіксувала майже 30 транспортних засобів, які окупанти не пустили до Криму на адміністративній межі з анексованим Росією півостровом. Прикордонники РФ не дозволяють громадянам України, зареєстрованим у Криму, заїжджати на півострів на автомобілях із кримськими номерами, бо “у них був час переєструватися”.

Також із посиланням на заяви громадян України прикордонники повідомляють, що на материкову частину України також не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, що зареєстровані в Криму.

“Одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші – ні, а є й такі водії, яких окупанти змушують оформляти так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону”, – зазначають українські прикордонники.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів