У червні лабораторія з контролю атмосферного повітря центру гідрометеорології виявила перевищення концентрації забруднювальних речовин у Херсоні.
Про це йдеться на сторінці центру у телеграмі.
У дописі зазначається, що протягом червня було відібрано та зроблено аналіз 963 проб повітря, без врахування проб на важкі метали. У Херсоні визначалось 8 домішок: зважені частки (пил), діоксид сірки, сульфати розчинні, оксид вуглецю, діоксид та оксид азоту, фенол, формальдегід.
Середньодобові концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі були перевищені за наступними домішками: Діоксид азоту — 3,91-6,46 та Оксид азоту — 1,22-2,54.
"В порівнянні з попереднім місяцем, в червні спостерігалося зменшення викидів по діоксиду азоту та збереглися на попередньому рівні викиди по фенолу", — зазначає Херсонський обласний центр з гідрометеорології.
Загалом у Херсоні в червні зафіксовано 28 випадків перевищення рівня діоксиду азоту та 2 — фенолу. Повторюваність перевищень склала відповідно 17,6% і 1,3%.
"Підвищення концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі прямо пов’язано з активністю ведення бойових дій", — йдеться в дописі.