Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

У Великій Олександрівці закуплять два шкільні автобуси за близько 8 мільйонів гривень

Поширити:
30 жовтня 2025 14:51
883
шкільний автобус
Фото: avtobus.net

Великоолександрівський ліцей Херсонської області оголосив тендер на закупівлю двох шкільних автобусів. Автобуси повинні відповідати вимогам ДСТУ 7013 та мати одне місце для школяра з обмеженою здатністю до пересування.

Про це йдеться на порталі державних закупівель Prozorro.

Згідно з вимогами ДСТУ, такий автобус має бути пристосований для безпечного перевезення дітей, зокрема мати ремені безпеки, обмежувачі швидкості, сигнальні системи та місця для супровідника. Також стандарт передбачає зручний доступ для дітей з обмеженою здатністю до пересування – наприклад, пандуси або спеціальні місця в салоні.

Постачання автобусів запланована у період з 5 листопада до 15 грудня 2025 року. Оплата здійснюється після постачання та підписання договору протягом 15 робочих днів, 100% суми.

Очікувана вартість закупівлі становить 7 884 210 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 3 листопада 2025 року.

  • Управління освіти Херсонської міської ради оголосило відкриті торги на постачання природного газу для закладів освіти міста.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів