Підтримати нас

У Херсоні пройде тренінг у межах україно-литовського проекту «Участь у державному управлінні: можливості для молоді»

29 травня 2018 01:58
557
Поширити:

Почався набір учасників з Миколаївської та Херсонської областей на тренінг у межах україно-литовського проекту «Участь у державному управлінні: можливості для молоді» в м. Херсон 21-23 червня 2018 року. Дедлайн - 10 червня 2018 року.

Молодь може впивати на майбутнє. А якщо це мережа однодумців, - то робити це легше та ефективніше.

Метою проекту є створення мережі співпраці громад та молодіжних організацій Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей на основі партнерських принципів з метою залучення молодих людей до процесів прийняття рішень, використовуючи досвід місцевих громад Литви. Тож учасники матимуть можливість отримувати нові знання та навички як відповідального громадянина, думати, аналізувати та впроваджувати зміни на локальному рівні.

Тренери пояснюватимуть складні теми простою мовою, шукатимуть цікаві методи та формати роботи з молоддю.

Кандидати, зацікавлені в отриманні нових скілів щодо можливостей впливу молоді на процеси прийняття рішень на місцевому рівні, аналізу політики, які планують проводити адвокаційні кампанії, розбудовувати коаліції, залучатися до реалізації ініціатив/проектів, мають потребу у розвитку, у здобутті нових знайомств, хочуть спробувати себе в активній громадській роботі - запрошуються взяти участь у проекті та заповнити анкету.

Дедлайн заповнення форми 10 червня 2018 року.

Важливою складовою проекту є конкурс серед найактивніших учасників тренінгів на участь у 5-денній Академії молодих лідерів, яка пройде в липні 2018 року у Литві.

Тривалість тренінгів три дні - 21-22-23 червня 2018 року.

Організатори забезпечують: проживання (учасникам з Миколаївської та Херсонської областей), харчування та покривають витрати на проїзд.

За детальною інформацією звертатися: 

Кудіна Людмила: youth.alternative.ua@gmail.com, тел. (097) 280 8488

Організатори:

ГО «Молодіжна Альтернатива», яка більше 20 років розвиває соціальну мобільність молоді, сприяє виникненню і розвитку нового покоління демократичних українських лідерів, створює навички, здібності і мережі молодих майбутніх фахівців політики, а також сприяє тому, щоб політичні процеси ставали більш прозорими, ціннісними та інклюзивними на всіх рівнях. 

ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) заснована у 2010 році. 
Основними завдання ми є посилення партнерства сільських та міських громад на місцевому та національному рівнях, відстоювання спільних інтересів членів на національному та муніципальному рівнях. Реалізація цих завдань забезпечує механізм подання скоординованих пропозицій місцевими громадськими організаціями уряду, ефективне залучення населення до активної соціальної діяльності, створює сприятливі умови для ініціатив населення тощо. 

Проект реалізовується за сприяння Міністерства Закордонних Справ Республіки Литви.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ