Підтримати нас

Суддю з Генічеська на Херсонщині відсторонили від здійснення правосуддя. Що відомо

10 липня 2024 14:49
275
Поширити:
Наталія Шарко
Наталія Шарко. Фото: Автомайдан

Суддю Генічеського районного суду Херсонської області Наталію Шарко тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Про це йдеться на сторінці Судова влада України.

Також ухвалили рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади.

“Ознаки протиправних дій Шарко Н. А. проявляються в її добровільній співпраці із представниками РФ”, – йдеться в повідомленні.

Що відомо?

Як передає ВРП, за даними Харківської обласної прокуратури, з травня до липня 2023 року Шарко, бувши суддею судової влади України, обійняла посаду в незаконно створеному Генічеському районному судді Херсонської області. Окрім цього, стала першої заступницею незаконного голови Херсонщини й була головою окупаційної призовної комісії. 

Торік Наталія Шарко винесла рішення щодо тимчасового тримання під вартою викраденого українця у СІЗО Чонгар Генічеського району. Це Ленур Халілов із Генічеського району.

З 2014 року Шарко обіймала посаду судді Генічеського районного суду. Працювала у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації. Вона народилася в селі Нова Маячка Херсонської області. 

  • 9 квітня Вища рада правосуддя звільнила суддю Генічеського районного суду Херсонської області Юлію Берлімову.  Вона залишилася на окупованій території та у липні 2022 року пішла на співпрацю з РФ. Попри це вона продовжувала отримувати українську суддівську винагороду. З лютого 2022 року по квітень 2023 року Берлімовій виплатили 1 млн 469 тисяч 802 гривні.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів