Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника окупаційного голови незаконної адміністрації Голої Пристані Сергія Фісая.
Про це повідомило Головне управління поліції в Херсонській області.
У дописі правоохоронців ім’я не вказане. Проте опубліковані деталі свідчать, що йдеться про Фісая. Його також можна впізнати на опублікованому фото.
З травня 2022 року він обійняв посаду директора комунального підприємства Міськтеплокомуненерго, створеного окупаційною владою на базі захоплених українських комунальних підприємств.
Також він допомагав розселяти російських військовослужбовців у будинках місцевих жителів.
Згодом став заступником голови окупаційної адміністрації Голопристанського муніципального округу Адміністративна одиниця у РФ.
Йому інкримінують частину 2 статті 111 (державну зраду), частину 1 статті 111-2 (пособництво державі-агресору) та частину 5 статті 111-1 (колабораційну діяльність) КК України. Нині обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Зазначається, що Фісаю може загрожувати довічного ув'язнення.